facebook

IntroHL – nauka jazdy u egzaminatorów. Dlaczego warto wybrać ofertę instruktorów z doświadczeniem egzaminatorskim?Zastanawiasz się, jaką szkołę jazdy wybrać? Masz wątpliwości, ponieważ wybór jest naprawdę duży? Pomożemy Ci znaleźć właściwą odpowiedź. Jedną z ofert dostępnych w Warszawie jest IntroHL – nauka jazdy u egzaminatorów. Co wyróżnia ją na tle innych?

Na co zwrócić uwagę, wybierając szkołę nauki jazdy?

Podczas wyboru szkoły jazdy kierujemy się bardzo często przede wszystkim opinią znajomych. Myślimy: skoro im się udało zdać za pierwszym razem, to nam też. Sytuacja nie jest jednak taka prosta. Podejście instruktora nie zawsze będzie odpowiednim dla każdego. Dlatego na początku warto zadać sobie pytanie: czego oczekuję od kursu na prawo jazdy? Musisz pamiętać, że szkolenie ma przygotować Cię nie tylko do egzaminu, ale przede wszystkim do bezpiecznego poruszania się w ruchu drogowym.

Dlatego też zwróć uwagę, czy dana szkoła nauki jazdy uczy, jak zdać egzamin w WORD czy bezpiecznej jazdy. Musisz wiedzieć, że pozytywny wynik na arkuszu egzaminacyjnym to dopiero pierwszy test. Następnie czekają Cię sprawdziany w prawdziwym życiu, a tych nie zdasz na “patentach”.

IntroHL – nauka jazdy u egzaminatorów

OSK IntroHL to jedna ze szkół, którą możesz znaleźć w Warszawie. Prowadzą ją Krzysztof Wójcik i Mariusz Sztal – byli egzaminatorzy WORD. Dzięki temu zyskujesz szkolenie dostosowane do wymagań egzaminacyjnych, a jednocześnie solidną podstawę do bezpiecznego poruszania się w ruchu drogowym po otrzymaniu pozytywnego wyniku w WORD. Instruktorzy w IntroHL skupiają się przede wszystkim na tym, by kursant nabył wszelkie niezbędne umiejętności i potrafił samodzielnie podejmować decyzje na drodze.

Sprawd ? kurs prawa jazdy Warszawa w IntroHL!

Ta szkoła jazdy stawia przede wszystkim na naukę jazdy w każdych warunkach – nie tylko na trasach egzaminacyjnych. Jeżeli jesteś w stanie wykonywać niezbędne manewry w dowolnym miejscu, podołasz im również podczas egzaminu. Do IntroHL przychodzisz jako: niedoświadczony, niepewny siebie kursant. Wychodzisz z niezbędnymi umiejętnościami jako: świadomy, potrafiący podejmować bezpieczne decyzje kandydat na egzamin w WORD.

Kurs na prawo jazdy Warszawa w 3 odsłonach

IntroHL podchodzi do każdego klienta indywidualnie. Dlatego też oferujemy 3 różne warianty szkolenia, które każdy kursant może dopasować do swoich potrzeb. 

  • Kurs na prawo jazdy w pakiecie Basic obejmuje podstawowy zakres szkolenia: teorię, zajęcia z pierwszej pomocy, oficjalną bazę pytań egzaminacyjnych, 31 godzin jazd szkoleniowych oraz podręcznik kursanta.
  • Pakiet Premium obejmuje wariant Basic oraz dodatkowo: egzamin próbny z egzaminatorem, jazdy po placu WORD i autostradzie, zajęcia na symulatorach, egzamin państwowy na pojeździe szkoleniowym, a także 4 dodatkowe jazdy przed egzaminem państwowym.
  • Kurs na prawo jazdy w pakiecie All-In-One obejmuje Basic, Premium oraz dodatkowo udział instruktora w egzaminie państwowym, badania lekarskie, załatwienie formalności w urzędach, rozpoczynanie jazd z dowolnego miejsca, a także 9 dodatkowych jazd przed egzaminem państwowym.

? ródło: Artykuł partnerski


Komentarze: